Primăria Comunei Orbeni

Primaria Comunei Orbeni, loc. Orbeni, strada Luzi nr. 178, cod postal: 607385, jud. Bacău.

Acasă Despre noi Realizări Proiecte în derulare Strategii

ANUNȚURI ȘI COMUNICĂRI

In vederea respectarii conditiilor impuse de lege pentru siguranta tuturor cetatenilor, supunem atentiei celor interesati "PROIECTUL DE REGULAMENT PRIVIND ORGANIZAREA SI DESFASURAREA ACTIVITATILOR COMERCIALE SI A SERVICIILOR DE PIATA PE TERITORIUL COMUNEI ORBENI"
Asteptam de la dumneavoastra in scris la secretariatul primariei Orbeni, sugestii, propuneri, recomandari.

Vezi / Descarca

Supunem atentiei celor interesati: Producatorii agricoli din Romania vor fi sustinuti printr-un program guvernamental sa cultive tomate in spatii protejate (sere, solarii).

Supunem atentiei celor interesati INDICATORII TREZORERIEI

Vezi / Descarca

Modernizarea drumului de interes local in comuna Orbeni

Vezi / Descarca

Referitor la retelele de alimentare cu apa si canalizare in comuna Orbeni

Vezi / Descarca

Primaria Orbeni scoate la concurs in vederea angajarii un post pentru referent achiziztii publice si un post de sofer.

Educație Cultură Turism Vremea la noi

e-mail: consiliullocal_orbeni@yahoo.com